زرین پرداخت زرین پرداخت, کیف‌پول الکترونیک, درگاه رایگان, ارایه در گاه اینترنتی درگاه اینترنتی tag:http://zarinpardakht.ir 2020-11-28T05:08:56+01:00 mihanblog.com زرین پال چیست؟ 2016-08-29T07:19:49+01:00 2016-08-29T07:19:49+01:00 tag:http://zarinpardakht.ir/post/1 فیس بوک زرین پرداخت چیست؟سایت زرین پرداخت  به عنوان ارائه دهنده درگاه پرداخت آنلاین، برای اشخاص حقیقی و حقوقی در ایران، فعالیت می کند. زرین پرداخت چگونه فعالیت میکند؟با خرید مشتری از سایت شما، وجه به صورت آنلاین و بدون کسر کارمزد، به حساب زرین پال شما اعمال میشود. شما میتوانید وجه مورد نظر را به حساب کاربر دیگری در زرین پال انتقال دهید و یا اینکه درخواست واریز وجه به حساب بانکی خود کنید. آیا عضویت در زرین پرداخت، شامل هزینه است؟عضویت در سایت زرین پرداخت، رایگان بوده زرین پرداخت چیست؟
سایت زرین پرداخت  به عنوان ارائه دهنده درگاه پرداخت آنلاین، برای اشخاص حقیقی و حقوقی در ایران، فعالیت می کند.
 
زرین پرداخت چگونه فعالیت میکند؟
با خرید مشتری از سایت شما، وجه به صورت آنلاین و بدون کسر کارمزد، به حساب زرین پال شما اعمال میشود. شما میتوانید وجه مورد نظر را به حساب کاربر دیگری در زرین پال انتقال دهید و یا اینکه درخواست واریز وجه به حساب بانکی خود کنید.
 
آیا عضویت در زرین پرداخت، شامل هزینه است؟
عضویت در سایت زرین پرداخت، رایگان بوده و شامل هیچ هزینه ای نمیشود. تنها کارمزد در ازای تراکنش های خروجی، از حساب کاربران کسر میشود. برای کاربران طلائی 8500 تومان هزینه دریافت میشود.
 
آیا هر کاربر میتواند بیش از یکبار در زرین پرداخت عضو شود؟
خیر، هر کاربر میتواند تنها یکبار در سایت زرین پرداخت عضو شود. عضویت کاربران بر اساس کد ملی و آدرس ایمیل تشخیص داده میشود و سیستم به طور خودکار از عضویت بیش از یکبار جلوگیری میکند. همچنین در صورت مشاهده عضویت هر کاربر بیش از یکبار، از ادامه فعالیت ایشان جلوگیری خواهد شد.
 
آیا میتوان با یک نام اشتباه در زرین پرداخت عضو شد؟
خیر، زرین پرداخت به روش های مختلف هویت کاربران را تشخیص و از واریز وجه به کاربران دارای تضاد نام، جلوگیری میکند.
 
چه کاربرانی قادر به استفاده از امکانات سایت می باشند؟
کاربرانی که در سطح تایید نقره ای قرار داشته باشند، میتوانند از امکانات سایت، به طور کامل استفاده کنند. در حال حاضر، سایر کاربران تایید شده سایت زرین پرداخت، در سطح تایید نقره ای قرار دارند.
 
برای تایید عضویت، چه کاری باید انجام داد؟
پس از تایید آدرس ایمیل، تیکتی برای شما در سایت افتتاح میشود و از شما مدارکی خواسته میشود. مدارک خواسته شده برای افزایش سطح تایید و رسیدن به سطح تایید نقره ای، شامل تصویر شناسنامه و کارت ملی میباشد. پس از ارسال مدارک به سطح تایید نقره ای خواهید رسید.
 
برای رسیدن به سطح تایید طلائی باید چه مراحلی رو طی نمود؟
برای این منظور میبایست فایل قوانین سایت را دریافت و با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی، امضا نموده و تایید کرد و پس از آن به آدرس پستی شرکت ارسال نمود.
 
برای تایید حساب بانکی، چه مدارکی احتیاج است؟
پس از اضافه نمودن حساب بانکی، تیکتی برای شما افتتاح میگردد و از شما تصویر کارت بانکی (عابر بانک) درخواست میگردد. در صورت ارسال تصویر کارت بانکی در تیکت مربوطه، حساب بانکی تایید میگردد. پس از تایید، امکان درخواست واریز وجه، به حساب بانکی، وجود خواهد داشت.
 
آیا واریز به حساب کاربر دیگر در زرین پرداخت، شامل کارمزد میشود؟
خیر، چنانچه وجه را به صورت انتقال داخلی به کاربر دیگر در زرین پرداخت انتقال دهید هیچ کارمزدی از مبلغ تراکنش کسر نمیشود. همچنین در صورتی که در هنگام پرداخت صورت حساب از طریق زرین پرداخت، روی گزینه پرداخت از اعتبار کاربری کلیک کنید باز هم کارمزدی از تراکنش کسر نخواهد شد.
 
آیا امکان افزودن حساب بانکی با نام شخص دیگر وجود دارد؟
خیر، زرین پال تنها اجازه افزودن حساب بانکی با نام شخص عضو شده در زرین پرداخت را، در قسمت حساب های متصل میدهد.
 
منظور از تراکنش های خروجی، چیست؟
تراکنش های خروجی به تراکنش هایی گفته میشود که کاربر، درخواست واریز وجه به حساب بانکی خود میکند. این تراکنش ها در زرین پال، تنها تراکنش هایی میباشند که شامل کارمزد میباشد.
 
کارمزد تراکنش های خروجی، چه مقدار میباشد؟
کارمزد تراکنش های خروجی در زرین پال، در شرایط عادی ٢.٥% میباشد. برای ارقام درخواستی بالاتر از ٤٠٠٠٠٠ تومان ١.٩% کسر میگردد. این کارمزد برای اشخاص حقوقی، موارد خیریه و فروش برخی محصولات کم سودتر، قابل تغییر می باشد.
 
تراکنش های خروجی، چند روز پس از درخواست، واریز میشوند؟
تراکنش های خروجی، ٣ تا ٤ روز کاری بعد از درخواست، به حساب بانکی کاربر درخواست کننده، واریز می شود. در صورت بروز موارد اضطراری، کاربر می تواند با افتتاح تیکت، نسبت به تسریع واریز، اقدام کند.
 
زرینکارت چیست؟
زرین کارت یک کارت بانکی با تمام مولفه های کارت های شتابی است که برای کاربران زرین پرداخت صادر میشود. مزیت اصلی این کارت انتقال سریعتر تراکنش ها به آن میباشد. برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد این کارت به صفحه زرین کارت چیست؟ در وبسایت مراجعه کنید.
 
آیا تراکنش های خروجی قابل ردیابی می باشند؟
پس از ثبت تراکنش برای واریز، تراکنش در وضعیت در حال خروج در پنل قابل مشاهده می باشد. پس از واریز، تراکنش به وضعیت، تایید شده، تغییر می کند.
 
آیا امکان افزودن حساب بانکی، بجز بانک های موجود در حساب های متصل وجود دارد؟
زرین پرداخت تنها امکان واریز وجه، به حساب های موجود در لیست بانکهای در صفحه افزودن حساب متصل، را دارا میباشد. چنانچه حساب شما در بانک دیگری میباشد، نسبت به افتتاح حساب در یکی از بانکهای موجود در لیست، اقدام کنید.
 
از چه طریقی میتوانم از دیگر کاربران، وجه دریافت کنم؟
پس از رسیدن به سطح تایید نقره ای، سایر کاربران میتوانند از طریق بخش انتقال داخلی برای شما وجه واریز کنند. همچنین شما میتوانید از کد آسان پرداز برای دریافت وجه در سایت خود اقدام کنید. ضمنا میتوانید درخواست درگاه پرداخت دهید و پس از تایید، وجه مورد نظر را از طریق درگاه پرداخت، دریافت کنید.
 
تفاوت آسان پرداخت و درگاه پرداخت، چه چیزی می باشد؟
به طور معمول، آسان پرداخت به منظور دریافت سریع وجه کاربرد دارد. باید دقت داشت درگاه پرداخت سرویس بسیار کاملتری را نسبت به آسان پرداز ارائه میکند. درگاه پرداخت به کاربر این امکان را میدهد تا به کمک برنامه نویسی صحت تراکنش را در پایان، از سایت زرین پرداخت دریافت کرده و به کاربر سرویس آنلاین ارائه دهد. چنانچه هاست مناسب دارید سعی کنید حتما از درگاه پرداخت استفاده کرده و در صورتی که وبلاگ دارید یا هاست مناسبی برای پیاده سازی نرم افزار ندارید، میتوانید از آسان پرداز استفاده کنید.
 
بانک صادر کننده کارت من، در لیست پذیرندگان موجود نیست؟
سایر درگاه های بانکی موجود درزرین پرداخت تحت شتاب بوده و امکان پرداخت وجه از سایر کارت های شتابی، بر روی تمامی درگاه ها، وجود دارد.
 
نحوه عملکرد درگاه های بین المللی چگونه است؟
با اضافه شدن درگاه های بین المللی تفاوتی در عملکرد زرین پال ایجاد نشده. فروشنده مانند گذشته مقدار تومانی پرداخت را به زرین پرداخت ارسال میکند. خریدار علاوه بر درگاه های بانکهای ایرانی امکان پرداخت مبلغ را از طریق درگاه بین المللی خواهد داشت و وجه مورد نظر برای پرداخت را به نرخ خرید بانک مرکزی پرداخت کرده و زرین پرداخت مبلغ تومانی مورد نظر فروشنده را به حسابش اعمال میکند.
 
چرا حساب کابری من توقیف شده است؟
در صورتی که کاربر اقدام به فروش موارد خلاف قوانین اجرائی زرین پرداخت کند و یا به هر ترتیب از امکانات در اختیار قرار داده شده به ایشان سوء استفاده کند، حساب کاربری وی برای بازه زمانی مشخص توقیف خواهد شد. البته زرین پرداخت موظف میباشد دلیل توقیف حساب و بازه زمانی توقیف را به طور دقیق در تیکت افزایش سطح تایید اعلام کند. زرین پرداخت از کاربران میخواهد، پیش از شروع هر کاری قوانین اجرائی و سیاست امنیت اطلاعات را مطالعه کنند.
 
آیا امکان بازگشائی حساب کاربری توقیف شده وجود دارد؟
 به کاربران خاطی، بازه ای به عنوان زمان توقیف اعلام میشود و شناسه کاربری پس از زمان اعلام شده قابل بازگشائی و استفاده مجدد میباشد.

منبع : http://www.zarinpardakht.ir/

]]>